Kas Ikvienam Nepatīk Par krāsnīm un kāpēc?

Malkas krāsnispar krāsnīm hronikas

Plīts iekļauti rezerves o gredzeni, un jūs varat iegādāties vairāk. Iepazīšanās ar 1917, šie precīzi masveida krāsnis netiek parasti redzams. Meklējot ideālu čuguna krāsniņas ir vienkārša, ja jūs ņemt vērā katru no iezīmēm, ka mūsdienu vienības var piedāvāt māju. Ar diagrammā, jūs gatavojas spēj redzēt vairākas optimālos / optimāli malkas krāsnīm pieejami tirgū, tiesības tagad, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Ar sortimentu izmēru un krāsu alternatīvām, lējumi krāsnis ir tikai daži no vairāk ekonomiskajos un rafinēts izvēles jūs varētu darīt, lai apmierinātu jūsu apkures un pavards prasībām. Vermont lējumi koka krāsnis ir daži no optimālo / optimāli malkas krāsnīm tirgū. Granulu Krāsnis ir vēl viens siltuma avots alternatīva jūsu mājās, un mēs esam uz tiem citā rakstā. Crawford krāsnis ir atrodami diezgan maz no modes. Izvēlieties gudri no šīm priekšrocībām veidiem, un jums būs plīts, kas var piedāvāt jums izmaksu ietaupījumu uz ilgu laiku.

Ja Jums ir mēģināt izmantot veco krāsni, es ļoti iesakām jums ietaupīt savu naudu un plāno aizstāt vienu reizi iespējams. Daudzi koka krāsnis ietver ūdens rezervuārus. Āra koka krāsnis tiek piedāvāti atlases unikālu izmēru, izmantošanas un efektivitāti. Āra koka plīts varētu būt tieši tas, ko jūs esat meklē. Turklāt lielākā daļa koka krāsnis ir ļoti smags. Viņi var rīkoties 16-20 collu žurnālu.

Visi tradicionālie Wood krāsnis nodrošina dāsnu skata laukums, lai lielāko daļu jūsu skatīšanās baudu! Plus, tie nav precīzi rūpēm. Meklējot saprātīgu koka plīts reizēm var būt grūti. Tas ir tāpat mazākais koka plīts tirgū.

Ziņas par malkas krāsnīm

jebkurā virtuvē ir ledusskapis tajā, kā, piemēram, jautājumu dabiski. Tas ir ne tikai šo, bet šāda veida kamīnu arī ļauj jums nopelnīt lielu izmantot iepriekš izšķērdēta koka. Jūs tomēr varat atrast Timberline koka krāsnis par tirgū, bet viņi nav jauns. Atkarībā no vietas jūs dzīvojat, tur ir daudz rezerves koksnes jūs varat savākt un izmantot. Koka krāsnis nonāk sortimenta modes un satur daudz atšķirīgām iezīmēm, tāpēc izvēloties perfekts, lai izpildītu jūsu vajadzībām ir izšķiroša nozīme. Ozols ir ļoti labākais, bet jebkura grūts koks gatavojas darīt. Pirms ir iespējams sadedzināt koksni jums būs nepieciešams dažas aksesuāri.

Wood krāsns fani papildus plīts ir vienkārši lietot un uzturēt. No vienkāršu patiesību Šī koksne firaplaces tiek uzstādītas prom no mājas, daudz priekšrocību quicly pavasarī par prātā. Jūsu Kurtuves uzstādīšana nav nepieciešams hermētiski, lai sasniegtu optimālu darbību. Treškārt, piespiediet automātisko aizdedzes slēdzi, lai sāktu vienību, ja jums tāds ir. Ja youn’t dzīvot vietā ar vieglu pieejamības malku, vai ir kaut kur uzglabāt, ka tad apsvērt granulu krāsns. Tas patiesi nav tik liela nojume uz vāka.

galvenos faktus Malkas krāsnis

Ja Jums ir iespēja palikt informēti par tehniskās apkopes darbu, šī krāsns būs jācieš daudzus gadus bez daudz problēmu. Kā jautājums par to, tur ir absolūti nav minēts operatora rokasgrāmatā par izmantojot dūmvada aizbīdni, tikai galvenos gaisa iestatījumus. Attiecībā uz vienu, kas iegādājusies šis koks kamīns atrodas ārpus jūsu mājās ir ļauj jums pazemināt nosaka draudus ugunsgrēku laikā jūsu mājsaimniecībā. Secinājumu priekšrocība, ka daudz malkas krāsnīm ir tas, viņi var sadedzināt visu pilnu nakti. Dažas no biežāk sastopamas izvēli ārpus malkas krāsnīm ir tie, kas sadedzina degvielu, lai apsildītu nedaudz kopienu ēkām, piemēram, saimniecībā. Tas ir katalizators iespēja, ka es domāju, varētu palīdzēt tai kļūt efektīvākiem. Bez tam, daudz dažādu iekštelpu gaisa kvalitātes iespējas var pievienot.