Sienas dekors priekš Kamīniem noslēpumi

Atšķirībā no sienas stiprinājums, jums būs tādā stāvoklī, lai mainītu leņķi un augstumu. Kā jautājums par faktu, sienas spēlēt centrālo lomu attiecībā uz dekorēšanai savu māju. Masveida sienām nepieciešama masveida sienas dekori un metāla sienu tapsējuma nodrošina lielisku līdzekli, lai uzpildītu masveida, plakanas sienas. Tas joprojām ir taisnība, ka jūs vēlētos, lai līdzināties vintage sienu. Tas ir iespējams, ka tur būs minumum vienas sienas, ko jūs vēlaties, lai izdaiļot. Izvēlieties sienas, ko jūs vēlaties, lai izdaiļot.

Viena lieta darīt Sienas dekors virs Kamīns

Minimālisma dekori ir parasti lieta darīt. Šajā sakarā, sienas dekori, piemēram, kustīgu attēlu, ir fantastiska iespēja. Izņemot mājas rotājumi, šie īpašie sienas dekori ir ideāli izrotājumu birojiem too. Tas ir sakarā ar lielo sortimentu šiem īpašajiem dzīvojamās istabas sienas dekori ka homeowners ar dažādām gaumēm un vēlmēm ir spēja atklāt ideālu akcentus to interjeru.

Atslēga veiksmīgai Sienas dekors iepriekš Kamīns

Glezniecība šo ķieģeļu izrādījās grūts lēmums par mani. Gleznas bieži ierobežota dimensijā un atrast to grūti, lai sasniegtu šo rezultātu. Liels metāla sienas māksla ir atšķirīga veida apdares, jo tas ir gan moderns un klasika. Tas joprojām ir iespējams atrast labu sienas skulptūru, ja jūs zināt, labākā vieta, kur sākt meklēt. Visbeidzot, pārbaudiet metāla sienas skulptūru pirms iegādāties to.

above fireplace wall decor
Meklējot labāko Sienas dekors iepriekš Kamīns

Indivīds var izvēlēties no maz malkas krāsnīm vai izvēlēties mazliet kamīns ielaidums, kas var radīt mājīgu un ērtu izskatu. Atšķirībā no standarta veidiem, šie kamīni ir arī mazāk spēcīgas dizainu, padarot tos lieliska alternatīva kompaktāki telpās. Ja jūs drīzāk ir kamīns, kas nodrošina siltumu, jums ir nepieciešams apskatīt, kur siltums tiek izpūstas no vienības. Kamīni ir lielisks lauku mājas, mājiņas, mūsdienu un tradicionālās mājas interjerā. Citiem vārdiem sakot, pat ja jums ir liels kamīns, iespējams, nav nepieciešams, lai iegūtu tikpat lielu gobelēns.

Ar šīm metodēm, kamīns tiks slēpta, bet ja jūs maināt savas domas, vai pārdot jūsu mājās, tas ir vienkārši, lai atklātu kamīnu. Ja jūs mēģināt atrast ātri, vienkārši līdzekļi, lai pārveidotu savu pašreizējo kamīns, elektriskā Log Ievietojiet ir ideāls risinājums. Skandināvijas kamīni ir pilnīgi atšķirīgs no cita kamīni veidam. Acīmredzot, kamīns ar plašu patvērumā var būt tikpat plaša gobelēns, lai tas sakristu.

Daudz dažādu veidu kamīni var iestatīt stūrī, piemēram, tradicionālajiem. Gadījumā, ja jums ir kamīns, jūs varētu arī nodot to tuvumā tur. Kamīni ir ļoti skaista neatkarīgi no veida mājas vai dekoru tev. Peldošās kamīni ir ļoti interesants too. Ir vairākas formas elektriskie kamīni. Ir diezgan maz elektriskie kamīni bez sildītāju, tāpēc tas ir visefektīvākais, lai būtu zinoši attiecībā uz vienību, jūs iegādājaties.

Izmantojot Sienas dekors iepriekš Kamīns

kamīns tiešām vajadzībām vent! Ja jūs, iespējams, ir kamīns, kas nav standarta izmēriem, jums var būt, lai būtu pielāgota kamīns būvēts, lai varētu būt pareizi izmēri, lai ietilptu kamīns esat. Spogulis virs kamīns kamīns var būt milzīga žāvas vai liels wow! Tā kā parasto kamīns tiek likvidēta (jo televīzijā), sānu grāmatu skapji joprojām pieļauj iespēju pievienot savu individuālo dekori un atšķirīgu stilu.