Parasti aizdevumi 100 euro un 1000 euro vertībā – Īstermiņa Kredīti

Ātrais aizdevums ir noteikta ar savu nosaukumu. Tas ir aizdevums, kas ir paredzēts, kas notiks tikai līdz aizņēmēja nākamas algas. Šis nav kredīta veids nav paredzēts izmantot, lai iegādātos priekšmetus, piemēram, mājas vai transportlīdzekļu. Šie aizdevumi ir domāts cilvēkiem, kam ir neparedzētas finansiālās saistības, un nav naudas, kamēr viņu nākama menešalga nāk.

Ilga nesaprata, ka viņa bija aiz ar savu gāzes rēķinu un viņa ļaujiet tai iet kavēts. Viņa saņēma izslēgsies paziņojumu pa pastu un viņas alga bija vēl piecas dienas prom. Viņa bija redzējuši reklāmu televīzijā un radio par avansu īstermiņa aizdevumiem, un viņa domāja, ka tas varētu būt viņas vienīgā cerība. Ilga bija noraizējies. Viņa domāja, ka tas ir pārāk labi, lai būtu patiesība, tāpēc viņa sāka darīt savu pētījumu.

Ilga uzzināja, ka šāda veida aizdevumiem parasti bija par nelielām naudas summām. Parasti starp $ 100 un $ šie aizdevumi bija īstermiņa, kā arī. Viņi bija parasti turēti starp nedēļas vai divām. Jo Ilga bija panākt viņas menešalga piecās dienās, kas izstrādāta labi par viņu.

Tā kā Ilga turpināja lasīt, viņa uzzināja, ka kredīts neapdzīvota vieta nevar būt problēma ar šāda veida aizdevumu. Viņa uzzināja, ka tur bija tikai dažas vienkāršas prasības, kas jāizpilda aizņēmējam. Pirmā prasība ir, ka aizņēmējs ir jābūt pierādāmie ienākumi. Tas nozīmē, ka aizņēmējam ir jābūt ienākumu, kas var pārbaudīt, aizdevējam. Tādā veidā aizdevējs zina, ka nauda tiks atmaksāta. Lielākā daļa ienākumu veidi ir pieņemami. Algas no darba, bezdarba pārbaudes, pārejošu darbnespēju pārbaudes, sociālās drošības pārbaudes, alimentus pārbaudēm un Strādnieku Kompensācija pārbaudes ir visi pieņemamas formas ienākumiem. Ir arī pāris ienākumu veidi, kas nav pieņemami. Valsts labklājības pārbaudes un sociālās drošības pārbaudes citai personai, kas nav aizņēmēja vārds ir divi piemēri nepieņemamu ienākumiem. Jo Ilga bija gan algu no darba un bērnu atbalstu, viņa zināja, ka viņa varētu izpildīt šo kvalifikāciju.

Vēl viens kvalifikācijas aizņēmējam jāatbilst ir ar aktīvu bankas kontu. Tas ir nepieciešams, jo tas ir veids, kā aizņēmējs saņems naudu, kā arī atmaksāt. Ilga uzzināja, ka tad, kad viņa kvalificējās aizdevumu, nauda būtu tieši nogulda labi viņas bankas kontā. Kad aizdevums kļuva dēļ, aizdevējs varētu izņemt naudu tieši no Ilgas kontā.

Ilga bija noraizējies par nodevām un finanšu izmaksām. Viņa domāja, ka aizdevums, kas bija tik vienkārši, kā avansu ātru aizdevumu būtu nežēlīgos procentu maksas. Pēc iepazīšanās ar informāciju par mājas lapā, Ilga uzzināja, ka procentu maksājumi nebija tik liels vispār. Procentu likme ir atkarīga no tā, cik daudz aizdevums bija. Jo vairāk naudas aizņēmies, jo augstāka procentu likme. Ilga lasīja, lai uzzinātu par sodiem, kas būtu radušās, ja viņa nav atmaksāt aizdevumu laikā. Ja viņa nebija pilnā apmērā aizdevuma, ieskaitot procentus viņas kontā par termiņā, aizdevējs automātiski viņai pagarinājumu, parasti apmēram nedēļu. Kopā ar šo pagarinājumu nāk papildu procentu maksu. Par katru nedēļu aizdevums tiek pagarināts, aizņēmējam ir jāmaksā vēl procentu maksas. Tas var pievienot līdz pat tik Ilga uzzināja, ka tas būtu ļoti svarīgi, lai būtu nauda savā kontā par termiņā.

Pēc darot visu pētījumu par avansu ātriem aizdevumiem, Ilga nolēmu, ka būtu laba ideja. Viņa ieguva aizdevumu un maksā viņas gāzes rēķinu pirms izslēdz dienas.